ERA-3AED5902V
MFR.Part #
ERA-3AED5902V
JLCPCB Part #
C20015037
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS