ERA-3AED5900V
MFR.Part #
ERA-3AED5900V
JLCPCB Part #
C20015035
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS