ERA-3AED563V
MFR.Part #
ERA-3AED563V
JLCPCB Part #
C20015029
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS