ERA-3AED561V
MFR.Part #
ERA-3AED561V
JLCPCB Part #
C2092385
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS