ERA-3AED5490V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3AED5490V
JLCPCB Part #
C2085899
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 549Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS