ERA-3AED4752V
MFR.Part #
ERA-3AED4752V
JLCPCB Part #
C20015005
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS