ERA-3AED4320V
MFR.Part #
ERA-3AED4320V
JLCPCB Part #
C20014993
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS