ERA-3AED391V
MFR.Part #
ERA-3AED391V
JLCPCB Part #
C2099508
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS