ERA-3AED363V
MFR.Part #
ERA-3AED363V
JLCPCB Part #
C3979826
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS