ERA-3AED3240V
MFR.Part #
ERA-3AED3240V
JLCPCB Part #
C20014961
Description
-55℃~+155℃ 100mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS