ERA-3AED3160V
MFR.Part #
ERA-3AED3160V
JLCPCB Part #
C20014957
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS