ERA-3AED2943V
MFR.Part #
ERA-3AED2943V
JLCPCB Part #
C20014949
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS