ERA-3AED2871V
MFR.Part #
ERA-3AED2871V
JLCPCB Part #
C20014944
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.87kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS