ERA-3AED2870V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3AED2870V
JLCPCB Part #
C20014943
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS