ERA-3AED2801V
MFR.Part #
ERA-3AED2801V
JLCPCB Part #
C20014940
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS