ERA-3AED273V
MFR.Part #
ERA-3AED273V
JLCPCB Part #
C2092334
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS