ERA-3AED272V
MFR.Part #
ERA-3AED272V
JLCPCB Part #
C2086142
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS