ERA-3AED2491V
MFR.Part #
ERA-3AED2491V
JLCPCB Part #
C20014921
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS