ERA-3AED2490V
MFR.Part #
ERA-3AED2490V
JLCPCB Part #
C2074226
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS