ERA-3AED2210V
MFR.Part #
ERA-3AED2210V
JLCPCB Part #
C20014902
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS