ERA-3AED2150V
MFR.Part #
ERA-3AED2150V
JLCPCB Part #
C20014898
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS