ERA-3AED201V
MFR.Part #
ERA-3AED201V
JLCPCB Part #
C2086417
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS