ERA-3AED1870V
MFR.Part #
ERA-3AED1870V
JLCPCB Part #
C20014371
Description
-55℃~+155℃ 100mW 187Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS