ERA-3AED1653V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3AED1653V
JLCPCB Part #
C20014355
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS