ERA-3AED1652V
MFR.Part #
ERA-3AED1652V
JLCPCB Part #
C20014354
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS