ERA-3AED164V
MFR.Part #
ERA-3AED164V
JLCPCB Part #
C20014352
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS