ERA-3AED1623V
MFR.Part #
ERA-3AED1623V
JLCPCB Part #
C20014351
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS