ERA-3AED1583V
MFR.Part #
ERA-3AED1583V
JLCPCB Part #
C20014347
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS