ERA-3AED1581V
MFR.Part #
ERA-3AED1581V
JLCPCB Part #
C4273584
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS