ERA3AED154V
MFR.Part #
ERA3AED154V
JLCPCB Part #
C336811
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS