ERA3AED152V
MFR.Part #
ERA3AED152V
JLCPCB Part #
C193681
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS