ERA-3AED1153V
MFR.Part #
ERA-3AED1153V
JLCPCB Part #
C2099675
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS