ERA-3AED112V
MFR.Part #
ERA-3AED112V
JLCPCB Part #
C2092512
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS