ERA-3AED111V
MFR.Part #
ERA-3AED111V
JLCPCB Part #
C4068031
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS