ERA-3AEB9760V
MFR.Part #
ERA-3AEB9760V
JLCPCB Part #
C2076435
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 976Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS