ERA-3AEB9311V
MFR.Part #
ERA-3AEB9311V
JLCPCB Part #
C2074743
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS