ERA-3AEB90R9V
MFR.Part #
ERA-3AEB90R9V
JLCPCB Part #
C2074846
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS