ERA-3AEB8451V
MFR.Part #
ERA-3AEB8451V
JLCPCB Part #
C3955479
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS