ERA3AEB823V
MFR.Part #
ERA3AEB823V
JLCPCB Part #
C543643
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 82kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS