ERA-3AEB8061V
MFR.Part #
ERA-3AEB8061V
JLCPCB Part #
C2074489
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS