ERA-3AEB76R8V
MFR.Part #
ERA-3AEB76R8V
JLCPCB Part #
C2075172
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS