ERA3AEB752V
MFR.Part #
ERA3AEB752V
JLCPCB Part #
C473241
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS