ERA-3AEB6342V
MFR.Part #
ERA-3AEB6342V
JLCPCB Part #
C2074530
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS