ERA-3AEB61R9V
MFR.Part #
ERA-3AEB61R9V
JLCPCB Part #
C2087389
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS