ERA-3AEB6192V
MFR.Part #
ERA-3AEB6192V
JLCPCB Part #
C4019122
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS