ERA-3AEB6190V
MFR.Part #
ERA-3AEB6190V
JLCPCB Part #
C2075540
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS