ERA3AEB6042V
MFR.Part #
ERA3AEB6042V
JLCPCB Part #
C491143
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS