ERA-3AEB5361V
MFR.Part #
ERA-3AEB5361V
JLCPCB Part #
C2074676
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS