ERA-3AEB47R5V
MFR.Part #
ERA-3AEB47R5V
JLCPCB Part #
C2075076
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS