ERA-3AEB4642V
MFR.Part #
ERA-3AEB4642V
JLCPCB Part #
C2074575
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS